شرایط وضوابط

               

https://imgurl.ir/uploads/r438989_TscoBux_brand_usage_10_cred_by_logaster.png

 

  1. tscobux

 

 

شرایط استفاده از وب سایت و شرایط عضویت بین شخص حقیقی استفاده کننده از خدمات وب سایت و سایت تسکو باکس است . اگر شما با شرایط و قوانین سایت موافق نیستید سایت تسکوباکس نمی تواند شما را به عنوان یک عضو بپذیرد.

 

 

1.شما فقط می توانید دارای یک حساب در تمامی شرایط باشید. اگر شما بیشتر از یک حساب برای خود ایجاد کنید بدون توجه به نوع وضعیت حساب یا موجودی شما ، تا واریز نشدن برداشت قبلی کاربر حق ثبت دوباره برداشت رو نخواهد داشت .تمامی حساب های ایجاد شده مسدود . هیچگومبلغی به شما باز گردانده نخواهد شد

 

2.این وب سایت دارای بالاترین امکانات برای تشخیص هر گونه تقلب را داراست ، هر گونه تلاش برای استفاده از نرم افزار های کلیک اتوماتیک به راحتی توسط وب سایت تشخیص داده و حساب شما بدون هیچگونه اطلاع قبلی مسدود و هیچگونه وجهی به شما بازگردانده نخواهد شد

 

 3.این وب سایت پیرو قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و تمامی عملکردهای اعضا و تبلیغات انجام شده در سایت نیز باید پیرو این قوانین باشند

 

4.شما اجازه ندارید که اعضای خانواده ای را که در آن زندگی می کنیدو یا محلی که در آن کار می کنید رابه عنوان نفرات ارجاعی مستقیم خود استفاده کنید ، فقط یک حساب، یک ایمیل و یک آی پی آدرس از هر خط اینترنت بابت هر حساب مجاز است. این به این معنی است که اگر درخانه یا محل کار دارای یک خط اینترنت و چندین کامپیوتر هستید ، فقط یک حساب با تمامی آن کامپیوترها می توانید باز کنید.( هر خط اینترنت و یک کامپیوتر فقط یک حساب)

 

5.تمامی واریزها از طرف وب سایت ظرف 14 ساعت کاری بعد از درخواست برداشت شما انجام خواهد شد و بعد از آن با توجه به نوع حساب شما و بانک مربوطه می تواند بصورت لحظه ای یا تا 28 ساعت دیگر طول بکشد.

 

6.مدیریت وب سایت و یا اعضای گروه پشتیبانی اجازه معلق کردن یا بستن حساب شما را در هر لحظه برای هر دلیلی و بدون اطلاع قبلی داراست. حداقل سهام پلن در صورت تنظیم قرارداد رسمی همراه با ضمانت بانکی ب دویست پنچاه تا میباشد.اگر شما در هر صورتی از نوع تقلب یا تخلف دست داشته باشید ، حساب شما بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد و هیچگونه وجهی مستر نخواهد شد.لطفا در خاطر داشته باشید بخاطر وجود سیستم بسیار پیشرفته در وب سایت هیچگونه خطایی در پیدا کردن افراد متخلف وجود ندارد و ما قادر به توضیح جزئیات به شما نخواهیم بود ، پس بهترین کار این است که از قوانین وب سایت پیروی کنید.تسویه حساب قبل از اتمام اعتبارو رعایت نکردن بخش قوانین سهام عدم پرداخت وام در روز تسویه یا پلن(برنزی.نقره.طلایی) دو الی سه ماهه سود کلی ده درصد انجام میشه تسویه حساب بعد از  اتمام سهام و رعایت قوانین در عرض یک هفته کاری مبلغ اصلی سهام و پلن های سایت برمیگرده به حساب بانکی ثبت شده در اکانت کاربر-تموم وام های ارایه شده بخش سهام مطعلق به صندوق مهر میباشد و حتما باز پرداخت وام اصلی باید از سرمایه صورت گیرد.درصورت عدم پرداخت مبلغ وام در روز مقرر تسویه روزانه سیصد پنجاه هزار تومان جریمه خواهید شد-تموم قرارداد های سهام هشت درصد مالیات ارزش افزوده تعلق میگیرد که توسط سایت پرداخت میشود- .

 

7.هرگونهاتهام بدون مدرک ، ارعاب ، تهدید و یا بی احترامی به تسکو باکس و یا افراد تحت استخدام تسکو باکس چه در اینجا و چه در جاهای دیگر منجبر به جلوگیری از ورود شما به انجمن و نهایتا بسته شدن حساب شما به صورت موقتی او یا همیشکی خواهد شد.پلن نقره ای و طلایی تعداد زیر مجموعه های اجاره ای افزایش یافته و کاربران بخش اجرایی تا یازدهم دی ماه جهت اجرا شدن رو سرور کلیک روزانه وقت ارتقا دارن.درصورت عدم اجرایی این بخش نامه14520021زیر مجموعه های اجاره ای و بخش برداشت با مشکل مواجه خواهد شد.

 

8.هرگونه اعتراض بی مورد و مطرح کردن موارد و سئوالاتی که چندین دفعه در انجمن پاسخ داده شده بدون خواندن و جستجو کردن تالار می تواند منجر به جلوگیری شما از ورود به انجمنر و نهایتا بسته شدن حساب شما به صورت موقتی و یا همیشگی خواهد شد. پرداخت وام در روز مقرر شده باید تسویه بشه از سرمایه و روند تسویه با صندوق مقصد سه الی یک هفته زمان بر خواهد بود.

9.تسکو باکس تمامی حق و حقوق استفاده از وب سایت را برای خود محفوظ نگه داشته و وکلای ما با هرگونه پخش ، کپی ، فروش و یا تغییر محفوظات ما به صورت قانونی بر خورد خواهند کرد

 

موفق باشید
مدیریت کل سایت تسکو
*************************
https://imgurl.ir/uploads/i423216_--.jpg
تلفن: 02191035748
ایمیل: tscobux@gmail.com
پشتیبانی تلگرام.روبیکا.ایتا:09030667083

 

با استفاده از خدمات سایت تسکو باکس شما تایید کرده اید که شرایط و قوانین سایت را پذیرفته اید